Neohodnoceno

Dárkový poukaz - voucher 2000,- Kč

Dárkový poukaz v hodnotě 2000,- Kč na konzumaci jídel i nápojů v naší restauraci.

 

 

POUKAZ VÁM BUDE PO DOKONČENÍ OBJEDNÁVKY VYSTAVEN A ZASLÁN NA E-MAILOVOU ADRESU DO 24h OD OBJEDNÁNÍ.

Na objednávku (do 24h)
2 000 Kč
shop voucher 2000
Novinka
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ
OD 6.12. OPĚT SPOUŠTÍME ROZVOZY! PROZATÍM OD PONDĚLÍ DO ČTVRTKA V ČASE 12 - 19H

POUKAZ VÁM BUDE PO DOKONČENÍ OBJEDNÁVKY VYSTAVEN A ZASLÁN NA E-MAILOVOU ADRESU DO 24h OD OBJEDNÁNÍ.

 

Pokud hledáte dokonalý dárek pro milovníky výtečného jídla a příjemné atmosféry, naše exkluzivní dárkové poukazy jsou tou správnou volbou.

Dárkové poukazy restaurace Statek1738 jsou k dispozici v třech hodnotách: 500, 1000 a 2000 korun. Tím vám dáváme možnost přizpůsobit váš dárek vašim finančním možnostem a zároveň garantovat skvělý zážitek pro obdarovaného.

S našimi dárkovými poukazy máte volnost výběru. Obdarovaní si mohou sami vybrat jídla i nápoje dle svých představ a chuťových preferencí. Ať už touží po lahodných předkrmech, lahůdkových hlavních chodech nebo osvěžujících dezertech, naše kuchyně je připravena potěšit i ty nejnáročnější chuťové pohárky.

Restaurace Statek1738 je synonymem pro kvalitu a pohostinnost. S naším dárkovým poukazem dáváte svým blízkým možnost vychutnat si unikátní gastronomický zážitek v nádherném prostředí naší restaurace. Bez ohledu na to, zda se jedná o romantickou večeři ve dvou, rodinnou oslavu nebo setkání s přáteli, naše restaurace nabízí ideální kulisu pro nezapomenutelné okamžiky.

Dárkové poukazy restaurace Statek1738 mají platnost pro konzumaci jídel i nápojů, což znamená, že obdarovaní mohou využít svůj poukaz k jakémukoli objednání v naší restauraci. To zahrnuje kompletní menu od předkrmů až po dezerty, stejně jako široký výběr nápojů, které mohou doprovázet každé jídlo.

Zpět do obchodu